REHABIQ MEDICAL

Rehabilitační a kompenzační pomůcky

Rehabic_Čtyřkolové_chodítko_III

Čtyřkolové chodítko Rehabiq poskytuje oporu a odlehčení dolních končetin při chůzi seniorům a osobám se sníženou pohyblivostí. Může se používat i pro pacienty při poúrazových nebo pooperačních stavech. Je vybaveno sedátkem a praktickou brašnou.

Rehabiq_Čtyřbodové_chodítko_skládací_VII

Skládací čtyřbodové chodítko Rehabiq slouží k podpoře chůze u osob se sníženou pohyblivostí a k podpoře rovnováhy. Rehabiq čtyřbodové chodítko skládací má 4 pevné nohy, kde lze krokově pohodlně nastavit výšku.

Rehabic_Dvoukolové_chodítko_skládací_II

Dvoukolové chodítko Rehabiq je kompenzační pomůcka, která je určena pro osoby se sníženou mobilitou. Chodítko poskytuje uživateli odlehčení dolních končetin, oporu a stabilitu při chůzi.

Rehabiq_Duralová_hůl_anatomická_II

Duralová anatomická hůl Rehabiq poskytuje dostatečnou oporu a zároveň může být i elegantním doplňkem. Nastavitelná duralová hůl značky Rehabiq je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití.

Rehabiq Toaletní křeslo, široké

Toaletní křesla jsou kompenzační pomůcky pro osoby se sníženou pohyblivostí, které nemohou používat běžnou toaletní mísu.

Rehabiq_Křeslo_klozetové_nastavitelné_II

Toaletní křeslo Rehabiq je určené osobám s omezenou možností pohybu nebo se zdravotním postižením. Je výškově nastavitelné jeho součástí je plastová sanitární nádoba s víkem.

Rehabiq Nástavec na WC s poklopem

Nástavec WC s poklopem Rehabiq usnadňuje uživatelům proces osobní hygieny, snižuje riziko pádu nebo úrazu. Nástavec je univerzální a pasuje na většinu toaletních mís.

Rehabiq_Sedačka_do_vany_závěsná_I

Závěsná sedačka do vany Rehabiq usnadňuje vstup do vany seniorům a handicapovaným osobám.

Rehabiq_židle_do_sprchy_I

Sedačka do sprchy Rehabiq je vhodná k pohodlnému a bezpečnému sprchování seniorů a osob se sníženou pohyblivostí. Sedačka do sprchy Rehabiq má plastové sedátko s hygienickým výřezem a plastovou opěrkou zad.

Rehabiq Sedačka do sprchy_3

Sedačka do sprchy Rehabiq usnadňuje uživatelům proces osobní hygieny, snižuje riziko pádu nebo úrazu. Upravitelná výška sedačky je zabezpečena pojistkou na každé noze. Pro zvýšení bezpečnosti jsou nohy opatřeny vyměnitelnými pryžovými nástavci.

Balanční čočka Rehabiq představuje jednoduchou cvičební pomůcku na rozvoj koordinace, rovnováhy nebo celkové kondice. Balanční čočka je vhodná pro všechny věkové kategorie, průměr je 33 cm.

Rehabiq balanční podložka je ideální cvičební pomůcka pro všechny věkové kategorie na zlepšení koordinace, k udržení kondice nebo pro masáž nohou a jejich relaxaci, průměr je 17 cm, výška je 7,5 cm, modrá barva.

Masážní ježek je skvělá pomůcka pro masáž a uvolnění celého těla. Najde uplatnění při rehabilitaci, v rámci sportovní regenerace nebo při domácí automasáži. Průměr: 6 cm, barva: žlutá.

P1077915_1364x1024_logo_yellow_1

Masážní ježek je skvělá pomůcka pro masáž a uvolnění celého těla. Najde uplatnění při rehabilitaci, v rámci sportovní regenerace nebo při domácí automasáži. Průměr: 8 cm, barva: červená.

Masážní ježek je skvělá pomůcka pro masáž a uvolnění celého těla. Najde uplatnění při rehabilitaci, v rámci sportovní regenerace nebo při domácí automasáži. Průměr: 10 cm, barva: modrá.

Rehabiq_Stolek_k_lůžku_pojízdný_výškově_nastavitelný_II

Praktický pojízdný stolek k lůžku s plynulým nastavení výšky pomocí pístu a aretačními kolečky. Lze použít i k různým křeslům a invalidním vozíkům. Jednoduchá údržba, čištění i dezinfekce. Dobrá stabilita i při plném zatížení.